Basket, Skimmer, OEM PacFab/Pentair Skim-Clean | 513036
$63.11
30 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 513036
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair |
| Application Model | Skim-Clean |
| Basket Height | 4-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 5-13/16" |
| Top Inside Dimension | 6-11/16" |
| Top Outside Dimension | 7-1/2" |
| H Part# | 51-110-1500 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$19.53







