Basket, Skimmer, OEM Carvin SV, White | 43-0785-00-R
$39.15
21 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 43-0785-00-R
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin |
| Application Model | SV |
| Basket Height | 3-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 2-3/4" x 4-3/8" |
| Top Inside Dimension | 4 x 4-13/16" |
| Top Outside Dimension | 4-11/16" x 5-3/8" |
| H Part# | 51-105-1010 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$20.16













