Basket, Pump, Super II, Generic | V60-300
$20.13
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$20.13
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | Super II |
| Basket Height | 9-3/16" |
| Bottom Outside Dimension | 5" |
| Top Inside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 5-13/16" |
| H Part# | 35-402-1300 |
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
Skimmer & Pump Baskets