Basket, Pump, Sta-Rite CK/ABG Pump, B-105, Generic | B-105
$11.49
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-105
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Sta-Rite/Pentair |
| Application Model | ABG Series, CK |
| Basket Height | 5-1/8" |
| Bottom Outside Dimension | 3-1/16" |
| Top Inside Dimension | 3-1/16" |
| Top Outside Dimension | 3-7/8" |
| H Part# | 35-423-1449 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
















