Basket, Pump, Sta-Rite CFA, B-33, Generic | B-33
$15.71
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-33
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Sta-Rite/Pentair |
| Application Model | CFA |
| Basket Height | 5-1/8" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/4" |
| Top Outside Dimension | 4-9/16" |
| Aladdin Number | B-33 |
| H Part# | 35-423-1114 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91



















