Basket, Pump, Sta-Rite (C108-25) , Generic, 11″ Metal | B-121
$108.53
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$108.53
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Sta-Rite/Pentair |
| Basket Height | 6-15/16" |
| Bottom Outside Dimension | 9-7/8" |
| Top Outside Dimension | 10-3/4" |
| OEM Number | C108-25 |
| Aladdin Number | B-121 |
| H Part# | 35-423-1490 |
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets