Basket, Pump PacFab/Hydro Pump, B-101, Generic | B-101
$15.53
8 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-101
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair, Pentair Generic |
| Application Model | Hydropump |
| Basket Height | 4-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/4" |
| Top Outside Dimension | 4-9/16" |
| Aladdin Number | B-101 |
| H Part# | 35-423-1117 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$67.04


















