Basket, Pump, Pac-Fab 790 (353312) , Generic | B-170
$7.73
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$7.73
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair |
| Application Model | 790-Pump, Hydropump |
| Basket Height | 4-9/16" |
| Bottom Outside Dimension | 4-7/8" |
| Top Outside Dimension | 5-1/4" |
| OEM Number | 353312 |
| Aladdin Number | B-170 |
| H Part# | 35-423-1464 |
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z