Basket, Pump, Generic Pac-Fab Challenger, Val-Pak | V36-192
$48.02
23 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: V36-192
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair |
| Application Model | Challenger |
| Basket Height | 10-1/16" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/2" |
| Top Inside Dimension | 4-5/16" |
| Top Outside Dimension | 5-9/16" |
| H Part# | 35-612-1100 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$21.06















