Basket, Plastic, Marlow 38075 | B-175
$7.06
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-175
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin, Marlow, Waterco |
| Application Model | A-3, EP Series, L Series |
| Basket Height | 5-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-1/2" |
| Top Inside Dimension | 3-3/8" |
| Top Outside Dimension | 4-1/2" |
| Number on Basket | B-175 |
| Aladdin Number | B-175 |
| H Part# | _B-175 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$6.63


















