Basket, Filter, OEM Waterway SmartClean | 519-5330
$4.50
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 519-5330
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Filter |
|---|---|
| Application Brand | Waterway |
| Application Model | SmartClean |
| Basket Height | 5-1/8" |
| Bottom Outside Dimension | 2-3/8" |
| Top Inside Dimension | 6-3/8" |
| Top Outside Dimension | 6-5/16" |
| H Part# | 31-270-1265 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86








