Basket, Filter, OEM Carvin Sandstorm TM36 | 16107707R
$31.21
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 16107707R
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Filter |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin |
| Application Model | Sandstorm |
| Basket Height | 9-9/16" |
| Bottom Outside Dimension | 6-3/16" |
| Top Inside Dimension | 6-5/16" |
| Top Outside Dimension | 6-3/4" |
| H Part# | 31-105-1083 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$21.06














