3.5In Gunite Jet (Massage, Adj, Scp, Non-Tex) Dark Gray | 25591-247-000
$43.96
7 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 25591-247-000
Category: Jets
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Dark, Gray |
| Model | Poly Jet |
| Face Diameter | 3-3/8" |
| Face Style | Deluxe Scalloped |
| Internal Type | Massage |
| Installation Type | Thread In |
| Diffuser Opening Type | 7b |
| Base Diameter | 2-1/8" |
| Total Length | 3-3/4" – 4-7/16" |
| H Part# | _25591-247-000 |
Related products
$8.36
$2.28
$2.43
$6.08
$13.45
$1.83
$2.90
$12.52

















