SPC-2VP HI-FLO SUCTION, 1-1/2″HEX PORTABLE SPA, Grey | 640-3257 VP
$27.12
10 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-3257 VP
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 3-3/4" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Drain Assembly, Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _640-3257VP |
Related products
$106.88
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
$247.01
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
$8.97
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
$20.73


















