Suction Assy, WW Ultra 6″, w/ 1-1/2″ Threaded Wall Fitting | 640-8247 V
$61.42
20 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-8247 V
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Gray |
| Connection | Male Pipe Thread (mpt) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 6" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _640-8247V |
Related products
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
$24.96
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, White, W/O Screws | 642-3630 V
$12.47
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
$247.01























