Virgina Graeme Baker Compliant
Suction Assembly, WW 5″ Ultra Flo, 3-1/4″hs, 2-1/2″s, Gray | 640-3937 VP
$42.01
23 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-3937 VP
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/4" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2-1/2" |
| Cover Size | 5" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1944 |
Related products
Drains & Suctions
$8.97
Drains & Suctions
$65.09
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
$9.54
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
$13.15
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04












