High Flow Suction
Virgina Graeme Baker Compliant
The hole size(hs) in the description is for Flat Gasket installations. The hole size is 3-7/16″ for Grommet Gasket installations.
$30.64
89 in stock
High Flow Suction
Virgina Graeme Baker Compliant
The hole size(hs) in the description is for Flat Gasket installations. The hole size is 3-7/16″ for Grommet Gasket installations.
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/4" |
| Color | White |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2-1/2" |
| Cover Size | 5-3/16", 5" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1885 |
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH