Suction Assembly, CMP, Fiberglass Pool (Vgba) White | 25215-000-000
$51.04
8 in stock
SKU: 25215-000-000
Category: Drains & Suctions
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 3" |
| Color | White |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Cover Size | 6" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Drain Assembly, Suction Assembly |
| Drain/Suction Application | Fiberglass |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _25215-000-000 |
Related products
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
$91.06
Drains & Suctions
$5.16
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
$2.62





























