Wallfitting 1 1/2″ Fptx2″Insider – Gry | 215-9897
$9.94
67 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 215-9897
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | _215-9897 |
Related products
Inlets & Returns
$16.98
$5.71
$18.44
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05
$9.11
$17.65
Inlets & Returns
$37.77


















