Inlet Fitting, 2-3/8″hs, 1-1/2″ fpt x 1-1/2″s, w/Gasket, Nut | SP1023S
$25.66
45 in stock
SKU: SP1023S
Category: Inlets & Returns
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Fiberglass |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-150-2266 |
Related products
Inlets & Returns
$1.43
$18.44
Inlets & Returns
$6.93
$8.54
Inlets & Returns
$28.93
Inlets & Returns
$16.98
$23.93
$17.65
















