Vnyl Pool I/O Fttng (1.5 X 1.5 Socket) White | 25522-100-000
$23.15
9 in stock
SKU: 25522-100-000
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Slip (s) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 3" |
| H Part# | _25522-100-000 |
Related products
Inlets & Returns
$6.29
$9.11
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, Slotted Orifice, Dk Gray | 540002
$6.05
Inlets & Returns
$28.02
$18.44
Inlets & Returns
$6.76
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
Eyeball Reducer Adapter, Pentair, 1-1/2″OD x 1″s, White | 86204200
$15.31















