Wall Fitting, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt x 1-1/2″s, 3-1/2″fd, Wht | 400-9150B
$18.44
7 in stock
SKU: 400-9150B
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Fiberglass, Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Slip (s) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-270-3210 |
Related products
Inlets & Returns
$6.70
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1/2″ Orifice, White | 540014
$6.73
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, Slotted Orifice, Dk Gray | 540002
$6.05
$10.07
Inlets & Returns
$16.98
$8.54
Inlets & Returns
$7.47

















