Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″ Hole Size, 2″ Slip, Black | RND102
$28.31
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$28.31
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1058 |
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
Drains & Suctions