Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″ Hole Size, 2″ Slip, White | RND101
$13.22
12 in stock
SKU: RND101
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | White |
| Plumbing Connection Type | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1054 |
Related products
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$24.96
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91
Drains & Suctions
$8.97
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
Drains & Suctions
$13.82















