Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″hs, 2″mpt-1-1/2″s, Lt Gray | 620T15S103
$20.28
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 620T15S103
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Light Gray |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt), Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2", 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1049 |
Related products
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
$1.04
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Aquastar Retro Wav, 12″ x 12″ Square, Wht | 1216101
$247.01
Drains & Suctions
$9.54
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
$203.70
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53



















