Wall Fitting, Retro 4″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″ insider, Dk Gray | 415SI105
$10.74
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 415SI105
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1026 |
Related products
Drains & Suctions
$8.97
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
$9.54
Drains & Suctions
$65.09


















