| Brand | Balboa Water Group |
|---|---|
| Hole Size | 1-1/8" |
| Model | Euro |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 3/4" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-110-1326 |
Related products
$6.08
$1.83
$1.91
$0.00
$0.29
$2.61
$11.38
$1.30















