Jet Body, BWG Cyclone Luxury, a3/8″b, w3/4″b, w/Check Valve | 986200
$4.87
34 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$4.87
34 in stock
| Brand | Balboa Water Group |
|---|---|
| Hole Size | 2-1/2" |
| Model | Cyclone Luxury |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 3/4" |
| Water Connection Type | Barb (b) |
| H Part# | 55-110-4002 |