Cartridge, 115sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 27″, PB, 4pk | PC-6410
$232.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | CL460 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 27" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 115 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | Point Bonded |
| H Part# | 17-175-3605PB-Q |
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
Balboa Topside Controls (Overlays)
Sundance Topside Controls
Gecko Spa Pack Controls
Waterway Topside Controls
Gecko Heating
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361