| Model | Protege |
|---|---|
| Application | Raypak |
| Length | 21-1/8" |
| Diameter | 7-1/4" |
| Square Footage | 75 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-197-1008 |
Related products
$483.37
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Spa Accessories
$310.69
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
ACC Overlays
$199.66
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Gecko Heating
$112.64
Waterway Topside Controls
$232.19









