| Model | Clean & Clear Plus 520 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 32-1/16" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 125 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-102-2405 |
Related products
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Waterway Topside Controls
$232.19
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Watkins Topside Controls
$469.22
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Sundance Circuit Boards
$915.79











