Cartridge, 135sqft, 4-3/16″ot, 4-3/16″ob, 8-11/16″, 34-1/2″L, 4oz | PSR135
$112.53
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Posi-FloTX/TXR-135 (Stainless Only) |
|---|---|
| Application | StaRite/Pentair |
| Length | 34-1/2" |
| Diameter | 8-11/16" |
| Square Footage | 135 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4-3/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4-3/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1690 |
Gecko Heating
Sundance Circuit Boards
Watkins Topside Controls
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
Sundance Topside Controls
Balboa Topside Controls (Overlays)
Waterway Topside Controls
Spa Accessories