| Length | 19-5/8" |
|---|---|
| Diameter | 10-1/16" |
| Square Footage | 100 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3/8" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2475 |
Related products
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
$266.99
$481.65
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Watkins Topside Controls
$142.03
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80









