Cart, 125sqft, ct, 2-3/4″ beveled edge b, 8-1/2″, 17-3/4″L, 3oz | PSD125U
$114.88
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Application | Sundance Spas |
|---|---|
| Length | 17-3/4" |
| Diameter | 8-1/2" |
| Square Footage | 125 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 2-1/2" |
| Bottom Style | Open |
| Top Style | Closed |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-775-3225 |
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Waterway Topside Controls
Sundance Topside Controls
ACC Overlays
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
Gecko Heating
Sundance Topside Controls