| Application | Jandy Industries, Waterco USA |
|---|---|
| Length | 19-5/8" |
| Diameter | 7-1/4" |
| Square Footage | 75 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-175-2820 |
Related products
Gecko Heating
$112.64
$483.37
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Gecko Heating
$94.51
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
$266.99
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68









