| Model | CL460, CV460 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 27" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 115 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-3605-Q |
Related products
Sundance Topside Controls
$319.99
Hydro-Quip Overlays
$123.49
ACC Overlays
$199.66
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
$481.65
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
$321.04
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39









