| Model | Clearwater 150sqft |
|---|---|
| Application | Leisure Bay/Rec Whs, Rec Whs/Leisure Bay, Waterway |
| Length | 25-1/4" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 5-15/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1928 |
Related products
Gecko Heating
$112.64
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
ACC Overlays
$199.66
Gecko Heating
$94.51
Sundance Circuit Boards
$915.79
Spa Accessories
$310.69









