Cartridge, 115sqft, 3″ot, 3″ob, 7-1/8″, 26-15/16″L, 4oz | PJAN115
$149.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | CL460, CV460 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 26-15/16" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 115 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-3605 |
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Hydro-Quip Overlays
Watkins Topside Controls
Watkins Topside Controls
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
Spa Accessories
ACC Overlays
Balboa Topside Controls (Overlays)