| Model | SwimClear-C-2030-(4-Req) |
|---|---|
| Application | Hayward |
| Length | 17-7/16" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 60 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | _CX481XREPAK4 |
Related products
Spa Accessories
$310.69
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Watkins Topside Controls
$469.22
Waterway Topside Controls
$232.19
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Sundance Circuit Boards
$915.79











