Cartridge, 100sqft, 3-1/16″ot, 3-1/16″ob, 7-1/4″, 29-3/8″L, 4oz | PJAN100
$123.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | CT100, Trimline CC-100 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries, Waterco USA |
| Length | 29-3/8" |
| Diameter | 7-1/4" |
| Square Footage | 100 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1914 |
Gecko Heating
Watkins Topside Controls
ACC Overlays
Hydro-Quip Heaters
Spa Accessories
Hydro-Quip Overlays
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959