| Model | Mytilus MY 150 |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair |
| Length | 33-3/8" |
| Diameter | 7-7/8" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2395 |
Related products
Spa Accessories
$686.40
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Gecko Heating
$112.64
Waterway Topside Controls
$232.19
$481.65
ACC Overlays
$199.66









