| Model | Clearwater II 125sqft, ProClean 125sqft 2007 – present, StarClear Plus C-1200 |
|---|---|
| Application | Hayward, Waterway |
| Length | 23-1/4" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 120 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1334 |
Related products
Sundance Circuit Boards
$915.79
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Waterway Topside Controls
$232.19
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
$321.04
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Watkins Topside Controls
$142.03









