| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 26-1/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 105 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-102-2125 |
Related products
$483.37
Watkins Topside Controls
$469.22
Gecko Heating
$94.51
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Watkins Topside Controls
$142.03
Spa Accessories
$686.40
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14









