Basket, Aqua Flo, Purex/Eastside 6″ Tapered | B-36
$5.56
1 in stock
SKU: B-36
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | AquaFlo |
| Basket Height | 4-13/16" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 4-9/16" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| Number on Basket | B-36 |
| Aladdin Number | B-36 |
| H Part# | _B-36 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$493.63



















