Basket, Pump PacFab/Hydro Pump, B-101, Generic | B-101
$15.53
8 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-101
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair, Pentair Generic |
| Application Model | Hydropump |
| Basket Height | 4-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/4" |
| Top Outside Dimension | 4-9/16" |
| Aladdin Number | B-101 |
| H Part# | 35-423-1117 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80

















