Basket, Skimmer, OEM Rainbo with Pentair DFM50 Low Profile | R22113
$14.20
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: R22113
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | Dynamic Series |
| Basket Height | 1-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-7/16" |
| Top Inside Dimension | 5-1/2" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-196-1069 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$21.06








