Basket, Skimmer, Jacuzzi/Carvin PMT, B-183, Generic | B-183
$40.72
27 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-183
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | PMT Series |
| Basket Height | 4-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 7" |
| Top Inside Dimension | 6-13/16" |
| Top Outside Dimension | 7-15/16" |
| H Part# | 51-423-1044 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
















