Basket, Skimmer, Generic Waterco/Baker HydroPak | 27180-136-000
$16.19
26 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 27180-136-000
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Model | Baker HydroPak |
| Basket Type | Skimmer |
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | HydroPak |
| Skimmer Part Type | Basket |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/16" |
| Top Inside Dimension | 7-3/16" |
| Skimmer Type | Vinyl/Fiberglass |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | 51-605-1320 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91





















