Basket, Pump, OEM Pentair IntelliFloXF | 400007Z
$62.53
21 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 400007Z
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Pentair |
| Application Model | IntelliFlo XF |
| Basket Height | 11-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/4" |
| Top Inside Dimension | 5" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| H Part# | 35-110-2148 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
















