Basket, Skimmer, OEM Carvin WL, WC, WB | 43-1092-06-R
$54.80
10 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 43-1092-06-R
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin |
| Application Model | WB, WC, WL |
| Basket Height | 5-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 6-3/16" |
| Top Inside Dimension | 6-1/8" |
| Top Outside Dimension | 6-7/8" |
| H Part# | 51-105-1339 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$67.04









